אודות

יוקרה נכסים

יוקרה נכסים הוא משרד תיווך ויזמות נדל"ן הממוקם בצפת ומתמחה בשירותי תיווך, קנייה, השכרה, ניהול נכסים ויזמות השקעות בכל אזור הגליל. אנחנו מתמחים בנכסים בצפת, בראש פינה, בחצור הגלילית ובכל רחבי הגליל.

המשרד הוקם ומנוהל על ידי רועי דהן, בעל רישיון תיווך ממשרד המשפטים משנת 2010 ומאסטר בשיווק ומכירות. עם שנים של ניסיון בשוק הנדל"ן ומאות לקוחות מרוצים, אנחנו מביאים מומחיות והתאמה אישית לכל לקוח.

שירותים שאנו מציעים:

  • בתים פרטיים: ליווי צמוד במציאת בית חלומותיכם.
  • קרקעות חקלאיות: ייעוץ והשקעות בקרקעות פוטנציאליות.
  • נחלות: ייעוץ וליווי בקניית ומכירת נחלות.
  • נדל"ן מסחרי: שירותים לעסקים המחפשים משרדים או חנויות.
  • השכרה: מגוון רחב של דירות ובתים להשכרה.

מאגר הלקוחות שלנו הוא גדול, בלעדי וייחודי, וכולל לקוחות מהארץ ומחו"ל. אנו מקפידים על שמירת פרטיות מירבית לשני הצדדים. בניגוד למשרדי תיווך אחרים, אנו פועלים כמשרד בוטיק ומעניקים יחס אישי וצמוד לכל לקוח ולכל נכס. כל נכס שנכנס למאגר המשרד זוכה לשיווק אינטנסיבי הן בארץ והן למשקיעים מחו"ל.

טווח מחירי הנכסים שלנו נע בין 200,000 ש"ח ועד 20,000,000 ש"ח, כאשר כל נכס מקבל יחס VIP ללא קשר לסוג הנכס ומחירו. במאגר המשרד רשימה ארוכה של בתים ודירות למכירה המוצעים באופן בלעדי דרכנו.

אם אתם מחפשים לרכוש או להשכיר נכס בצפת, בראש פינה, בחצור הגלילית או בכל ישובי הגליל, פנו אלינו ונשמח להעניק לכם ייעוץ מקיף. בנוסף, נוכל לייעץ לכם בתחום הפיננסי, משכנתאות, עיצוב פנים אדריכלי, שמאות, הנדסת בניין, משפט וחוקי מיסים. הפגישה אינה מחייבת ואינה כרוכה בתשלום.

רועי דהן - מנכ"ל ובעלים יוקרה נכסים

דילוג לתוכן